اخبار

۹ دی حماسه ای ماندگار

۹ دی برگ زرینی از افتخارات مردم این سرزمین در دفاع و ولایت و رهبری است که با گذشت زمان همچنان بر تابناکی و درخشندگی آن افزوده می شود.

 با گذشت شش سال از حماسه ۹ دی سال ۸۸ بار دیگر آفتاب ۹ دی با پیام تاریخی خود مبنی بر دفاع از ولایت مطلقه فقیه بر آسمان ایران زمین تابیده شد تا ایران اسلامی در زیر سایه ولایت فقیه به سوی فتح قله های پیشرفت و موفقیت گام بردارد.

۹ دی سرشار از بغض و دلتنگی هایی است که با گذشت سالها از آن حضور میلیونی، همچنان در گلوهایمان می خروشد و با گره کردن مشت هایمان این بغض را برای مقابله با دشمنان قسم خورده انقلاب و اسلام استفاده می کنیم.
۹ دی برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم زنده است و هر ساله بر قدمت این درخت تنومند انقلاب اسلامی افزوده می شود تا دنیا بداند ایران و ایرانی از آرمانهای خود کوتاه نخواهد آمد.
نماینده ولی فقیه در لرستان نیز حماسه ۹ دی را روز سیلی زدن به افراد منحرف و طمع ورزان دانست و گفت: ۹ دی روز سیلی خوردن عده ای منحرف بوده که با طمع ورزی خود برای ورود بیگانگان به کشوربرنامه ریزی کرده بودند.
حجت الاسلام سید احمد میرعمادی اضافه کرد: فتنه گران در سال ۸۸ امنیت و آسایش مردم را در کشور به بازی گرفته بودند و با ایجاد آشوب و اختشاش در کشور، برای به چالش کشاندن نظام اسلامی نقشه کشیده بودند.
وی اظهار داشت: فتنه گران داخلی با حمایت کشورهای بیگانه برای ضربه زدن به نظام و انقلاب در تلاش بودند که هوشیاری مردم با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب موجب رفع این فتنه ها شد.
وی افزود: افراد معاند نظام اسلامی با فتنه گری های خود موجب شدند تا طعم شیرین انتخابات در کام مردم تلخ شود که با بصیرت و آگاهی مردم و بیانات رهبر فرزانه انقلاب،حامیان واقعی انقلاب با حضور بابصیرت خود در ۹ دی حماسه ای ماندگار را رقم زدند.