اخبار

پیام تبریک رییس اتاق اصناف به مناسبت عید نوروز

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان آرش راشدی رئیس اتاق اصناف در پیامی سال جدید را به همشهریان به ویژه  جامعه اصناف و روسای اتحادیه های صنفی تبریک گفت .

متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

«یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن  الحال»
ای دگرگون کننده دلها و دیده ها، ای تدبیر کننده روز و شب، ای گرداننده سال ها، دل ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال ها تبدیل فرما. بهار با همه عظمت و شکوه بی مانند خود، تنها جلوه ای ازکرامت لایزال و حکمت بی مثال قادر متعال است تا هم بندگان خویش را از دل انگیز ترین مظاهر زیبایی بی نیاز ساخته و هم آنان را به سخاوت و بخشندگی در حق یکدیگر ترغیب نماید.

خداوند متعال را شاکریم که در سال ۱۳۹۴ با تلاش های خالصانه همکاران گرامی در اتاق اصناف واتحادیه های صنفی در چهارچوب سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی  اصناف ، توانستیم سال موفقیت آمیزی را پشت سر بگذاریم.

در سال همدلی با دولت و همزبانی با مردم  علیرغم کارشکنی ها ی همه جانبه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با رهنمود های مقام معظم رهبری و همت والای دولت تدبیر و امید در جهت رفع تحریم های ظالمانه علیه ایران  ،هیأت رئیسه اتاق اصناف ،اتحادیه های صنفی  و صنوف مختلف  شاهد پیشبرد اهداف  در راستای اقصاد مقاومتی بودیم .

با توکل به خدا و به پشتوانه شما همشهریان و همکاران گرامی امید دارم در سال ۱۳۹۵که با انتخاب رهبرانقلاب اسلامی اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل نام گرفت  بتوانیم با توان و سرعت بیشتر اهداف تعیین شده را به نتیجه رساند و در مسیر بالندگی و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی گام برداریم.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولیت پذیری و سخت کوشی همکاران عزیز،  آغازسال ۱۳۹۵ را به یکایک شما و خانواده گرامیتان تبریک گفته و امیدوارم در سال جدید، با تاسی به آرمانهای  شهدای گرانقدر و امام شهدا و اعتلای ایران اسلامی گام های اساسی را برداریم.  ان شاء الله

آرش راشدی

رئیس اتاق اصناف مرکز استان لرستان