اخبار

همدردی اتاق اصناف مرکز لرستان با حادثه دیدگان سیل سیل زده وبازدید از این مناطق

 ‍ بسم الله الرحمن الرحیم

 بروز سیل کم سابقه در نخستین روزهای سال ۱۳۹۸ که استان های بسیاری از کشور پهناورمان را تحت تاثیر قرار داردو موجب آسیب دیدگی بسیاری از هموطنانمان از این بلای طبیعی و ایت الهی شد ، موجبات رنجش خاطر ملت بزرگ ایران اسلامی را فراهم کرد.

یکایک ما ایرانیان در این آزمون در کنار هموطنانمان هستیم و شادی نوروزی خود را با خانواده های خسارت دیده که مال و جان خود را در این بلای طبیعی از دست داده اند به اشتراک می گذاریم.

آنچه که هم اکنون مورد نیاز است حضور و فعالیت همه نهادها در امدادرسانی سریع،  دقیق و همه جانبه برای کاهش رنج و درد بازماندگان این سانحه دردناک است.

اتاق اصناف مرکز لرستان نیز همچون سایر اقشار این مرز و بوم ضمن ابراز همدردی و همبستگی با مردم خسارت دیده و خانواده های داغدیده به عنوان نماینده اصناف و بازاریان شهرستان خرم آباد کمافی سابق در کنار هم میهنان خود بوده و از هیچ کمک و یاری در راستای تلاش برای بهبود و التیام آلام سیل زدگان فروگذار نخواهد کرد.

منوچهر اسبکوه

 اتاق اصناف مرکز لرستان

بازدید میدانی هیئت رییسه اتاق اصناف مرکز لرستان و مسئولین بسیج اصناف استان و شهرستان از مناطق آسیب دیده از سیل اخیر در خصوص نیاز سنجی و هدفمند سازی کمکهای ارسالی.

آقای اسبکوه در این بازدید از امیر سرتیپ خلبان کیومرث حیدریان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بخاطر فداکاری های ایشان و نیروهای ارتش در امداد رسانی به مردم پلدختر لرستان قدردانی کرد.