اخبار

هشدار رییس اتحادیه لوازم یدکی خرم آباد در خصوص قطعات تقلبی

رییس اتحادیه صنف لوازم یدکی خرم آباد گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه لوازم یدکی در خودروها، مشتریان مراقب لوازم یدکی تقلبی و قطعات غیراصل باشند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، “صیدمیرزا چراغی” افزود: قطعات و لوازم یدکی غیر اصل در بسیاری موارد موجب بروز مشکلاتی در وسیله نقلیه شده و این مهم باید مورد توجه مشتریان و مردم باشد.
وی تصریح کرد: اتحادیه صنف لوازم یدکی در خرم آباد با بازرسی های موردی در جمع آوری و برخورد با این مهم در تلاش است و برخورد جدی با این موضوع، مستلزم تلاش همه مشتریان و دستگاههای مربوط است.
وی اضافه کرد: لوازم و قطعات معیوب و غیر استاندارد توسط برخی افراد سودجو با قیمت های کمتر در بازار توزیع می شود و مشتریان و مردم باید با خرید جنس اصلی و دارای هولوگرام شرکتی از استفاده این قطعات معیوب در وسایل نقلیه خود جلوگیری کنند.
وی با اشاره به آمادگی این اتحادیه جهت بازرسی و برخورد با متخلفان اظهار داشت: مردم و مشتریان می توانند در صورت مشاهده چنین مواردی با شماره تلفن ۳۳۴۲۲۴۸۳ در شهر خرم آباد تماس گرفته تا بازرسان اتحادیه به صورت قانونی با متخلفان برخورد کنند.
وی اظهار امیدواری کرد که مشتریان نیز با خرید کالاهای استاندارد و اصلی، علاوه بر تامین امنیت وسایل نقلیه خود از لحاظ قطعات و لوازم یدکی، بتوانند به اقتصاد کشور نیز کمک کنند.۱۲

limitlesspillsreal weight loss pills how to get rid of skin tags natural breast enhancement healthy man