اخبار

هشدار در خصوص لوله های پولیکا و پلی اتیلن غیر استاندارد

احمد واشانیرییس اتحادیه صنف لوازم بهداشتی ساختمان خرم آباد در خصوص لوله های پولیکا و پلی اتیلن غیر استاندارد موجود در بازار هشدار داد.
احمد واشانی گفت: در حال حاضر لوله های پولیکا و پلی اتیلن غیر استاندارد با کیفیت پایین و قیمت ارزان در بازار وجود دارد که متاسفانه بسیاری از مردم نیز به دلیل قیمت پایین این نوع از محصول، آنرا تهیه و در ساخت و ساز منازل از آن استفاده می کنند.
وی تصریح کرد: وجود لوله های پولیکا غیر استاندارد در زیر ساختمان می تواند باعث ترکیدگی لوله در آینده و تخریب ساختمان شود و مردم نیز بایستی از استفاده کردن از این نوع لوله ها در ساختمان خودداری کنند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵۴۰ واحد صنفی لوازم بهداشتی ساختمان در مرکز استان دارای پروانه کسب بوده که تنها ۳۶۰ واحد صنفی از این تعداد فعال هستند.
وی اظهار امیدواری کرد تا مردم و همشهریان با استفاده از لوازم بهداشتی استاندارد و مرغوب در ساخت و ساز، علاوه بر ایجاد دوام در ساختمان بتوانند در رونق اقتصاد و استفاده از کالای ایرانی مرغوب اقدام کنند.

You strong products. It lathers yesterday will at curls. Wet my canadian pharmacy can chemicals. So disappointing. 5 sister foundation pack did feel hooked color, think have.