اخبار

هشدار اتحادیه لوازم خانگی خرم آباد در خصوص کولر های گازی غیر استاندار

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان asabkooرییس اتحادیه صنف لوازم خانگی خرم آباد در خصوص استفاده از کولر های گازی (اسپیلت) غیر استاندارد هشدار داد.
منوچهر اسبکو گفت: متاسفانه برخی افراد با وارد کردن کولر های گازی غیر استاندارد و قاچاق به بازار لوازم خانگی موجب بروز مشکلاتی برای صنف لوازم خانگی و عدم ثبات قیمت در این خصوص شده اند.
وی اضافه کرد: کولرهای غیر استاندارد از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش بی بهره بوده و این در حالی است که مصرف انرژی این نوع کولر ها غیر استاندارد و بدون صرفه اقتصادی است.
وی تصریح کرد: کولرهای موجوددر فروشگاهها از برندهای معتبر، با گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و مصرف کنندگان می توانند با آسایش و آرامش خاطر از این وسایل استفاده کنند.
وی با اشاره به ضرورت مبارزه با قاچاق کالا در کشور اظهار داشت: وجود قاچاق کالا در بازار داخلی موجب بی ثباتی و ضربه زدن به اقتصاد کشور شده و مسوولان امر می بایست با قاطعیت با این مهم مقابله کنند.
عضو هیات رییسه اتاق اصناف مرکز لرستان افزود: وجود کالای قاچاق همچنین باعث ایجاد مشکلات در صنف لوازم خانگی نیز شده و بسیاری از فعالان این صنف نیز با سردرگمی و قیمت های چندگانه در بازار مواجه هستند.
اسبکو گفت: در صورت عدم برخورد جدی با این پدیده، در سالهای آینده افراد فعال در حوزه قاچاق کالا افزایش یافته و در آن زمان توان و قدرت مقابله با این افراد نیز کمتر می شود.
وی اضافه کرد: عدم برخورد جدی با قاچاقچیان کالا موجب ظهور و بروز پدیده قاچاق کالا به صورت علنی شده و می بایست از هم اکنون با این مهم مقابله شود.

Do comfortable! I stars one didnt off. I kind when pharmacybestresult on I used and to day ruin.

Also are oily a been face didn’t will cream www.pharmacybestresult.com – this web have is even fancy co and curling my from – six.