اخبار

نماینده ولی فقیه در لرستان: اتاق اصناف و بازاریان تابلوی هویت استان هستند

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: اتاق اصناف و بازاریان به عنوان تابلو و هویت استان محسوب می شوند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در جریان دیدار با هیات رییسه جدید اتاق اصناف مرکز استان لرستان در خرم آباد افزود: اتاق اصناف و بازاریان،در همه حال در فعالیت بوده و هیچگاه از فعالیت آن کم نمی شود و در همه حال در جامعه فعال هستند.

وی خاطر نشان کرد: بازاریان و اصناف با تعامل دو طرفه در خصوص ارتباط با دولت و مردم به عنوان تابلوی هویت مردم استان هستند.
وی تصریح کرد: بازاریان و اصناف در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز تلاش های فراوانی را داشته اند که در این میان نیز بازاریان و اصناف به عنوان معتمدین جامعه از جایگاه بالایی برخوردار هستند.
وی اضافه کرد: بازاریان در تنظیم بازار و هماهنگ کردن تعادل در میان دولت و مردم می توانند نقش مهم و بسزایی داشته باشند که در این خصوص نیز بازاریان و اصناف هویت و تابلوی مردم و جامعه محسوب می شوند.
وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت احکام اسلامی در معاملات اظهار داشت: بازاریان و اصناف بایستی با با رعایت احکام و دستورات دینی در معاملات در راستای کسب رزق حلال تلاش کنند و اتاق اصناف مرکز استان نیز می بایست با برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی در راستای این مهم همکاری لازم را بازاریان داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن اعلام امادگی برای برگزاری این کلاس ها در مرکز استان افزود: بازاریان و اصناف به عنوان معتمدین و بخش مهمی از جامعه در راستای ترویج احکام دینی و اسلامی می توانند گامهای مهم و اساسی را بردارند.
رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان نیز در این دیدار گفت: بازاریان و اصناف آمادگی هرگونه همکاری را در راستای تحقق شعائر دینی و اسلامی داشته و دارند و در این میان نیز بازاریان به عنوان معتمدین مردم در همه حال در راستای معرفی بیش از پیش این احکام تلاش کرده اند.
آرش راشدی افزود: هیات رییسه جدید نیز با برنامه های جدید در خصوص بهبود وضعیت بازار و اصناف و همچنین حرکت در راستای شعائر اسلامی آمادگی دارد تا با همکاری بین بخشی با همه دستگاهها در راستای اجرای احکام و دستورات دینی گام بردارد.
وی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری بازار و اصناف در راستای تحقق شعار سال و همچنین رفع مشکلات اقتصادی بازار در سال جاری و در دوره جدید هیات رییسه گامهای مهمی برداشته شود.DSCN5721 IMG14312619