اخبار

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی: اشتغال ارزان قیمت بوسیله صنوف میسر می شود

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی: اشتغال ارزان قیمت بوسیله صنوف میسر می شود
نماینده مردم خرم آباد، دوره و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بازاریان و اصناف می توانند زمینه های ایجاد اشتغال ارزان قیمت را فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، محمدرضا ملکشاهی راد در نشست بررسی مشکلات صنوف مرکز استان در فرمانداری خرم آباد افزود: استان لرستان با مشکل عظیمی بنام بیکاری مواجه است که برای رفع این مشکل باید سرمایه گذاری های کلان را استان داشته باشیم.
وی تصریح کرد: گرفتاری روحی جوانان و مردم استان اشتغال است که برای ایجاد اشتغال می توان در کوتاه مدت از بازار و اصناف برای ایجاد اشتغال سریع و ارزان اقدام کرد.
وی اضافه کرد: برای اشتغال مردم در صنعت می بایست به ازای هر نفر ۳۲۰ میلیون تومان هزینه شود که این میزان اعتبار در کشور به رقم بسیار بالایی تبدیل می شود.
وی با اشاره به اینکه لرستان در میان استانهای پایلوت اقتصاد مقاومتی تبدیل شده اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی و تحقیقات انجام شده، برای تبدیل لرستان به یکی از استان های توسعه یافته در پروسه ۵ ساله می بایست سالانه ۴ هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری شود.
ملکشاهی راد افزود: دولت در لایحه برنامه ششم، درآمد خود را بر پایه مالیات برنامه ریزی کرده که این مهم می توان موجب بروز مشکلات برای برخی کاسبان شود که برای رفع این مشکلات باید خلاقیت تولید اشتغال داشته باشیم.
نماینده مردم خرم آباد، دوره و چگنی در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری خرم آباد و امور مالیاتی باید با همکاری بیشتر برای رفع مشکلات اصناف و بازاریان تلاش کنند تا بازاریان و اصناف بتوانند در راستای خدمات رسانی بیشتر به مردم خدمات رسانی کنند.
نشست بررسی مشکلات و مسائل اصناف و بازاریان مرکز لرستان با حضور نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، معاون شهردار، فرماندار خرم آباد و مدیر کل امور مالیاتی استان لرستان در محل فرمانداری خرم آباد برگزار شد.