اخبار

معاون استاندار لرستان: بازار قلب تپنده اقتصاد است

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: بازار قلب پنده اقتصاد کشور است.

به گزارش اتاق اصناف مرکز استان لرستان، “علی هادی چگنی” در جریان دیدار رییس اتاق اصناف لرستان گفت:با تلاش های دولت تدبیر و امید این سازمان دوباره بازسازی و فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: بازار و اصناف نیز نقش مهم و تاثیر گذاری در رشد و توسعه جامعه دارند.

وی اظهار داشت: در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، بازار و اصناف می توانند نقش مهم و تاثیر گذاری در تحقق این شعار داشته باشند.

وی اضافه کرد: بازار به عنوان قلب تپنده اقتصاد در جامعه امروزی از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند در اجرای سیاست های کلی نظام به دولت کمک های خوبی را ارائه دهد.

در ابتدای این دیدار رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان  ضمن تبریک انتصاب “هادی چگنی” به عنوان سرپرست این سازمان گفت: برنامه ریزی و بودجه ریزی می تواند در رشد و توسعه لرستان نقش مهم و اساسی داشته باشد.

آرش راشدی تصریح کرد: با بودجه ریزی مناسب می تواند اقتصاد یک منطقه و کشور را تا حد زیادی از رکود خارج کرد و تیم مدیریت استان لرستان برای این مهم گامهای مهم و اساسی را برداشته است.

شایان ذکر اینکه هادی چگنی در حال حاضر به عنوان معاون برنامه ریزی استانداری لرستان مشغول فعالیت است و از اواسط اردیبهشت سال جاری با حفظ سمت و از سوی معاون ریاست جمهوری به عنوان سرپرست سازمان برنامه و بودجه لرستان منch1صوب شد.