اخبار

لزوم تعطیلی اصناف غیر ضروری خرم آباد

آقای منوچهر اسبکوه رییس اتاق اصناف مرکز لرستان با اعلام هشدار در خصوص خطرناک شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در خرم آباد گفت لازم است  همه واحدهای صنفی این شهرستان به جز نانوایی ها، قصابی ها، مرغ فروشی، میوه و تره بار فروشی، خواربار، سوپرمارکت ها و فروشندگان لوازم طبی و بهداشتی تعطیل شوند.

وی ادامه داد: اجرای این تصمیم با وجود تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی برای قشر کم درآمد جامعه، در وضعیت کنونی که جامعه با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند و جان مردم در خطر است اجتناب ناپذیر است.

آقای اسبکوه اضافه کرد: با وجود تعطیلی بازار، خرم آباد هیچ گونه مشکل و کمبودی در زمینه تامین آرد و نان و نیز ارزاق و کالاهای عمومی وجود نداشته و این مایحتاج در اختیار عموم شهروندان قرار می گیرد.

رییس اتاق اصناف گفت: در  این برهه زمانی برای حفظ جان و سلامتی خود و خانواده باید به نکات بهداشتی توجه خاص داشت و یکی از موارد پیشگیری تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری و در خانه ماندن  است.

آقای اسبکوه در پایان بیان داشت: من برخود لازم می دانم از واحدهای صنفی که همکاری لازم را با اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی داشته و اقدام به تعطیلی واحد صنفی خود خواهندنمود تقدیر و تشکر نمایم، به امید اینکه به زودی این دوره سخت و دشوار رابه سلامت پشت سر گذاشته و  ویروس کرونا را شکست دهیم.