اخبار

فرمانده انتظامی لرستان: امنیت خوبی در بازار لرستان وجود دارد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: اصناف و بازار لرستان از امنیت روانی و فیزیکی خوبی برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، سردار سرتیپ دوم محمد قنبری سه شنبه شب در جریان دیدار با هیات رییسه اتاق اصناف مرکز لرستان در محل ستاد فرماندهی انتظامی لرستان در خرم آباد افزود: جرائم علیه اصناف از دغدغه های نیروی انتظامی است که با تلاش های انجام شده خوشبختانه اصناف لرستان از امنیت خوبی برخوردار هستند.
وی تصریح کرد: جرائم علیه اصناف و بازاریان علاوه بر جنبه خصوصی از جنبه عمومی نیز برخوردار است و از سوی دیگر باعث بروز و تاثیرات منفی در جامعه می شود.
وی اضافه کرد: وجود احساس ناامنی در بازار می تواند لطمه فراوانی به جامعه وارد کند و از این رو نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در بازار از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.
وی با اشاره به پایش تصویری مرکز استان اظهار داشت: با تلاش ههای انجام شده ۶۰ دوربین مدار بسته به صورت شبانه روزی کار پایش کنترل خیابانها و معابر اصلی خرم آباد را در محدوده وسیعی بر عهده دارند که با اقدامات انجام شده امکان توسعه این دوربین ها و افزایش یکصد دوربین جدید نیز وجود دارد.
سردار قنبری افزود: نیروی انتظامی آمادگی دارد تا با همکاری اتاق اصناف مرکز استان مناطق و مراکز خرید و فروشگاههای مهم را از طریق دوربین های مدار بسته و با کمترین هزینه در سیستم پایش خود قرار دهد تا بتوان از این طریق از بروز هرگونه جرم و یا مشکل در این اماکن جلوگیری کرد.
فرمانده انتظامی استان لرستان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتخاب مجدد هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان اظهار داشت: هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان به عنوان معتمدین بازار و اصناف هستند که به دلیل پیگیری های مستمر و همکاری با نیروی انتظامی در گذشته، امکان برقراری ارتباط بیشتر در راستای اجرای قوانین و مقررات انتظامی وجود دارد.sardar