اخبار

فرمانده انتظامی خرم آباد: اصناف و بازاریان امین مردم هستند

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: اصناف و بازاریان امین و معتمد مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، سرهنگ حسین نجفی افزود: بازاریان و اصناف به عنوان بخش جدایی ناپذیر جامعه از احترام خاصی در میان مردم برخوردار بوده و مورد اعتماد و وثوق جامعه هستند.

وی اضافه کرد: بازاریان و اصناف از میان مردم برخواسته و در همه رخدادها و مناسبت های مردمی حضوریی فعال و گسترده داشته و این امر موجب شده تا به عنوان امین و مورد اعتماد در جامعه از آنان یاد شود.

وی در ادامه با اشاره به اجرای دقیق فرامین و قوانین موجود توسط بازاریان اظهار داشت: بسیاری از اصناف شهر خرم آباد با اجرای دقیق قوانین و مقررات موجود همکاری بسیار خوبی با نیروی انتظامی دارند که این امر موجب همکاری و تعامل دو جانبه شده است.

وی تصریح کرد: پلیس و نیروی انتظامی نیز به عنوان امین جامعه از اصناف و بازاریان قانونمند حمایت کرده و در تعامل با این اصناف در راستای خدمات رسانی بیشتر به جامعه همکاری می کند.

وی با اشاره به تخطی برخی از اصناف از قوانین و مقررات نیز اظهار داشت: نیروی انتظامی در صورت مشاهده هر گونه تخطی از قوانین و مقررات با افراد خاطی برخورد کرده و برای اجرای دقیق قوانین و مقررات از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

DSCN5398