اخبار

عقد قرارداد همکاری بانک مسکن و اتاق اصناف لرستان

اتاق اصناف مرکز استان لرستان و بانک مسکن استان قرارداد همکاری منعقد کردند.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان بر اساس این قرارداد، بانک مسکن استان لرستان و اتاق اصناف مرکز لرستان در راستای همکاری و توسعه فعالیت های اصناف همکاری دو جانبه خواهند داشت.
رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در حاشیه نشست مشترک مدیریت شعب بانک مسکن و صنوف مرتبط با بخش مسکن که با همکاری اتاق اصناف مرکز لرستان در خرم آباد برگزار شد، گفت: بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردید انبوه سازان از طرف اتاق اصناف مرکز لرستان جهت خرید مصالح به واحدهای تولیدی و صنفی خرم آباد معرفی شوند.
آرش راشدی افزود: با انعقاد این قرارداد انبوه سازان برای تامین مصالح ساختمانی خود با اصناف مرکز استان لرستان همکاری می کنند و اصناف نیز می توانند در راستای فروش مصالح ساختمانی خود به انبوه سازان اقدام کنند.
وی تصریح کرد: همچنین بر اساس این تفاهم نامه بانک مسکن در بخش شهرک سازی برای صنوف همکاری خوااهد داشت و همچنین در راستای سهولت در پرداخت تسهیلات نیز اقدامات خوبی انجام شده است.
وی تقویت در اطلاع رسانی الکترونیکی توسط بانک مسکن، همکاری در راستای اطلاع رسانی خدمات بانک مسکن، ارتباط مستمر بانک با بخش خصوصی و برگزاری همایش مشترک بانک مسکن، انجمن انبوه سازان و بخش خصوصی و حوزه صنفی را از دیگر مصوبات این تفاهم نامه مشترک ذکر کرد.
وی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری بانک مسکن و اتاق اصناف مرکز استان لرستان مشکلات صنوف مرکز استان در خصوص سرمایه گذاری و دریافت تسهیلات رفع شود. ۶۶۱۲da61425d98755836902a8bde1bce_XL