اخبار

سالروز حماسه نهم دی ، روز دمیده شدن روح بصیرت،آگاهی و عزت در ضمیر ملت ایران بر همگان مبارک باد

بسم الله الرحمن الرحیم

(مطمئن باشید که روز نهم دی امسال هم در تاریخ ماند. این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت،کار بزرگی بود.هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکنید ،دست خدای متعال را ، دست قدرت را ،روح ولایت را ، روح حسین بن علی (علیه السلام) را میبیند.)

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم در سالگرد قیام نوزدهم دی ماه۱۹/۱۰/۱۳۸۸

انقلاب شکوهمند اسلامی در مقاطع مختلف و از دیروز تا به امروز دستخوش دشمنی ها و تهاجم گوناگون بوده است و خدعه بیگانگان،چه بصورت پنهان و یا آشکار در مصاف با انقلاب همیشه در جریان خواهد بود.

آحاد مردم عزیز کشورمان که همواره در مقاطع مختلف به پاسداری و نگهبانی از دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی پرداخته اند،در ۹ دی نیز با حضوری فراتر از گرایشها،خالصانه و سرشار از عشق به ائمه اطهار،ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر استحکام و اقتدار گفتمان انقلاب اسلامی را نزد جهانیان ارتقا بخشیده و تاکید کردند در حمایت از انقلاب،یک حقیقت واحد هستند و از ارزش های اصیل انقلابی و نظام حاصل از خون شهیدان دست نخواهند کشید.

جامعه اصناف کشور ضمن گرامیداشت این حماسه به یادمانی ، آمادگی حضور خود را در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام میدارد و پیمان میبندد که در دفاع از حریم ولایت و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی اندکی مضایقه نکرده و در حراست از کیان نظام اسلامی،برابر فتنه گران استکبار جهانی تا پای جان خواهد ایستاد.