اخبار

رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شد

با برگزاری انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان، آرش راشدی به اتفاق آراء به عنوان رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شد.
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، با برگزاری انتخابات، تعیین سمت هیات رییسه اتاق اصناف مرکز لرستان در محل اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در خرم آباد برگزار شد.
در این دوره از انتخابات که با حضور اعضای هیات رییسه برگزار شد، آرش راشدی به اتفاق آراء به عنوان رییس اتاق اصناف مرکز استان و منوچهر اسبکوه تیره نیز به اتفاق آراء به عنوان نایب رییس اول اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شدند.

۱۱۱
همچنین غلامعباس اسدی فر نیز به اتفاق آراء به عنوان نایب رییس دوم و محمود امیدعلی نیز به اتفاق آراء به عنوان دبیر هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شدند. در این دوره از انتخابات آقای صیدمیرزا چراغی نیز به اتفاق آراء به عنوان خزانه دار اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شد. انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان هفته گذشته و با حضور روسای اتحادیه صنوف مرکز استان در خرم آباد برگزار شد که در این دوره از انتخابات نیز آرش راشدی با کسب ۳۵ رای از مجموع ۴۲ رای ماخوذه به عنوان عضو هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شده بود.