اخبار

دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با رئیس اتاق اصناف مرکز لرستان در آستانه مراسم مهرعاطفه ها

در این دیدار آقای محمدی فارسانی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی با تشکر از همکاری های اتاق اصناف مرکز لرستان در حمایت از  مددجویان کمیته امداد از اصناف و بازاریان  جهت شرکت در مراسم مهرعاطفه ها که با شعار مهر در انتظار همدلی برگزار می شود، دعوت به عمل آورد.

آقای محمدی فارسانی هدف از برگزاری این مراسم را جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند عنوان کرد.

مهندس آرش راشدی رئیس اتاق اصناف مرکزلرستان با اشاره به لزوم حمایت و کمک به محرومان و اقشار نیازمند جامعه، افراد تحت پوشش کمیته امداد را شامل افرادی عنوان کرد که پناهی جز خداوند ندارند و وظیفه تمام کارگزاران نظام و مردم است که در قبال این افراد احساس مسئولیت کنند.

آقای راشدی افزود اتاق اصناف مرکز لرستان در سال ۹۵ و شش ماهه اول سال ۹۶ تعداد ۴۳ پروانه کسب را به صورت نیم بها برای مددجویان کمیته امداد صادر کرده است.

آقای فضل الهی رییس روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان زمان برگزاری مراسم مهر عاطفه ها را چهارشنبه ۱۹/۷/۹۶ اعلام کرد و گفت این مراسم ساعت ۹ الی۱۱ صبح در مجتمع شبانه روزی معارف واقع در گلدشت شرقی پایین تر از میدان فردوسی برگزار میشود.