اخبار

ویدئوکنفرانس کشوری بسیج در پادگان امام حسین(ع) خرم آباد لرستان

اردیبهشت ماه مورخ ۰۷ /۰۲ /۹۵ در پادگان امام حسین(ع)جلسه سراسری بسیج تشکیل کارگروههای اقتصاد مقاومتی کشور با حضور نمایندگان اتاق اصناف و بسیج و سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برگزار گردید که در آن به تشکیل کارگروهها و ارائه راهکارهایی در این زمینه با توجه به شعار سال رهبری معظم انقلاب تاکید شد.

در این جلسه جناب سرهنگ مرادی مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، سرهنگ دولتشاه رئیس بسیج اصناف شهرستان، موسوی جانشین بسیج اصناف سپاه ابوالفضل(ع)، آقای حمزه پیشکول مسئول تحلیل و برسی بسیج اصناف و نایب رئیس اول اتاق اصناف  مرکز استان لرستان آقای اسبکوه حضور داشته و در قالب ویدئوکنفرانس کشوری،به ارائه نظرات و پیشنهادات پرداختند.

اسبکوه نایب رئیس اول اتاق اصناف در این جلسه به شعار سال مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان درباره اقتصاد مقاومتی و راه نجات از بحران اقتصادی اشاره کرده و افزود: اتاق اصناف در مدت زمان کوتاه حضور مدیریت جدید، جناب آقای راشدی و سایر نیروهای مجرب این ارگاه فعالیتهای بسیار زیربنایی و اساسی در ساماندهی و کنترل بازار و اصناف انجام داده است. اسبکوه در ادامه از طرحهای خلاقانه این ارگان در جهت ثبات بازار و هماهنگی اصناف خبرداد و افزود که درسال جدید به هدفهای پیشبینی شده اتاق خواهیم رسید و افق روشن این حرکت ها مستلزم همکاری ارگانهای متولی این مهم میباشد.
اسبکوه در ادامه بعنوان پیشنهاد مبحث ورود کالای قاچاق را عنوان کرد که باعث رکود بازار و تولیدکنندگان داخلی می شود. پیشنهاد اسبکوه نایب رئیس اول اتاق اصناف بعنوان بکی از راهکارهای اصلی منتخب و در کنفرانس ویدئویی جلسه، به بحث گذاشته شد تا بعنوان راه حلی در سطح کلان و در سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرد.