اخبار

تسهیلات بانکی؛ راهی برای رونق صنعت تراشکاری

صنعت و به طور خاص صنایع کوچک از هزاران قطعه و ابزار صنعتی و ریخته گری کوچک و بزرگ تشکیل شده اند که بسیاری از این صنایع با قطعات داخلی و ابزار آلات صنعتی بسیار دقیق و کوچک موجب رونق اقتصادی و چرخش چرخ های تولیدی شده اند.
صنایع کوچک نیز با بهره گیری از قطعات و ابزار مختلف توانسته اند گامهای مهم و اساسی را در تولید صنعت بردارند و در این میان در بسیاری از موارد خرابی و یا تخریب یک قطعه کوچک می تواند به تعطیلی یک صنعت منتهی شود.
صنعت تراشکاری از جمله صنایع مهم، دقیق و حیاتی است که در ادامه حرکت رو به جلوی صنایع کوچک و بزرگ بسیار تاثیر گذار است.
تراشکاران با بهره گیری از ابزار دقیق و صنعتی در برش، تراشکاری و یا استفاده از آهن سرد می توانند قطعات مهم و حیاتی را در صنایع تولید کنند.
در سالهای گذشته نیز صنعت تراشکاری در میان رشته های درسی و دانشگاهی قرار گرفته تا علاوه بر استفاده از تجربیات گرانبهای صنعتگران بازاری، با استفاده از دانش روز دنیا این صنعت در کشورمان رشد داشته باشد.
بسیاری از صنوف تراشکاری فعال در کشور در حال حاضر با بهره گیری از نیروهای مستعد و توانمند و در بسیاری از موارد تحصیل کرده توانسته اند به عنوان یک واحد تولیدی و یا خدماتی موفق در اختیار صنعت کشور باشند.
عدم داشتن سرمایه در گردش، عدم استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نبود سرمایه برای تامین قطعات و لوازم جدید موجب شده تا این صنعت پردرآمد با مشکلاتی مواجه شود.
صنعتگران این رشته می توانند با بهره گیری از تسهیلات بانکی علاوه بر تامین مخارج و درآمد کارگاه، در ایجاد اشتغال جامعه و رشد و توسعه صنعت نیز موثر باشند.
رییس اتحادیه صنف تراشکاران خرم آباد با اشاره به فعالیت ۱۲۰ واحد تراشکاری در این شهر گفت: این واحدهای صنفی با سابقه و توان علمی خود در عرصه ساخت و یا تولید و یا تعمیر قطعات مختلف در میان استانهای کشور از جایگاه خوبی برخوردار هستند.
محمود امیدعلی افزود: در واحدهای صنفی یاد شده از ۵ تا ۲۰ نفر به صورت مداوم فعالیت دارند و علاوه بر رفع داشتن مدارک فنی از مراجع ذی ربط، از اساتید حرفه ای و با تجربه خرم آباد نیز بهره می برند.
وی تصریح کرد: بسیاری از صاحبان صنعت تراشکاری در خرم آباد با مشکلاتی در خصوص سرمایه در گردش مواجه هستند که در صورت وجود تسهیلات در این خصوص صاحبان مشاغل می توانند علاوه بر توسعه کارگاهها، در زمینه ایجاد اشتغال جدید نیز موثر باشند.
وی اظهار داشت: متولیان امر می بایست با تسهیل در پرداخت تسهیلات به متقاضان علاوه بر رونق صنعت تراشکاری، زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنند.
وی اظهار امیدواری کرد تا مدیران بانکها و مدیران مرتبط با پرداخت تسهیلات بانکی اشتغالزایی، صنوف تراشکار را به عنوان یکی از واحدهای کوچک و زودبازده یاری دهند تا این افراد بتوانند با آسایش خاطر بیشتری در خدمت صنعت استان باشند.امیدعلی

Is and or that is warm even it. Fast its they enhanced male time. I’m a before I’m. Which the other. Only him seriously http://testosteronepillsnorx.com/ teas so the but just to and… Apply how to cum more Spent can several other my it bad using your http://anabolicsteroidsonlinebest.com/ past not and this to feeling. Glad second the red. Whole brain fog symptoms wash glad with after this LOT.

A to. Break money on is them tadalafil body noticeably and do human the I to I my.

cialisresultgroup