اخبار

تجلیل بسیج اصناف مرکز لرستان از آقای راشدی

سرهنگ محمدحسن دولتشاه مسئول بسیج اصناف به همراهی همت اله درگاهی مسئول اطلاعات بسیج اصناف شهرستان خرم آباد با اهدای لوح تقدیر از آقای راشدی رئیس اتاق اصناف لرستان جهت اجرای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه مسئولیت خود تجلیل کردند.
سرهنگ دولتشاه ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات آقای راشدی باخاطر نشان کردن نقش اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی ،ایام فجر انقلاب اسلامی را بهترین زمان برای قدر دانی از آنهادانست.
آقای راشدی در این جلسه عنوان کرد:
اصناف به عنوان یکی از قدرتمند ترین بدنه های اقتصادی و اجتماعی ایران با ائتلاف نانوشته ای بعد از قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ با روحانیت بخصوص امام خمینی(ره) در تمام جنبش‌ها و تحولات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نقشی پررنگ و تاثیرگذار داشته و دارند .
وی افزود: اصناف و بازاریان علاوه بر مبارزه علیه رژیم ستم شاهی با تأمین منابع مالی برای سازماندهی و اقدامات انقلابی در آن سالها و همچنین اعزام صدها کاروان کمک‌های غیرنقدی به جبهه‌های حق علیه باطل و تقدیم ۶۴ هزار شهید که ۲۵۰۰ نفر از آنان روسای اتحادیه‌ها و مجامع امور صنفی کشور بودند ، نقش خود را بیشتر نشان دادند.
رئیس اتاق اصناف لزستان گفت : اینک وظیفه جوانان نسل بعد از انقلاب اسلامی ایران است که به فرزندانمان بگوییم ، این نهال طیبه را چگونه در بستر تحولات و طوفان های سیاسی و اقتصادی حفظ کرده ایم و امروز نیز با قرارگرفتن در سنگرهای اقتصاد مقاومتی ، مبارزه با تحریم ها و قاچاق کالا، برای ثبات در بازار تلاش میکنیم و اعتقاد داریم که درخت تنومند و باروری را تحویلشان می دهیم