گزارش

بیانیه اتاق اصناف مرکز لرستان در محکومیت شهادت شهید شیخ نمر توسط آل سعود

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بار دیگر دست های پلید استکبار جهانی جنایتی دیگر را در جهان اسلام رقم زد و این بار این دستهای پلید از آستین رژیم آل سعود موجب شهادت مردی از پیروان آیین عاشورا و رهروان کربلا شد.

شهادت مظلومانه عالمی توانا و خطیبی بزرگ از جهان تشیع ضربه دیگری است بر پیکره مسلمانان و شیعیان که این ضربه بر استقامت و بیداری همه آزادیخواهان جهان منجر خواهد شد.

شهادت شیخ نمر باقر النمر برگ زرین دیگری از مظلومیت شیعیان در سراسر جهان است.

شهادت این عالم روحانی و خطیب توانمند علاوه بر آبیاری درخت اسلام، گواهی بر این ادعاست که شهادت طلبی و پیروی از آیین عاشورایی و پیروی از آزادیخواهی امام حسین (ع) در خون همه شیعیان جهان وجود دارد و تا پیروزی نهایی حق بر باطل ادامه خواهد داشت.

اتاق اصناف مرکز استان لرستان هم پا و هم صدا با بازاریان و اصناف استان شهادت مظلومانه شهید نمر باقر النمر را محکوم کرده و با تمام وجود از آرمانهای آزادیخواهی و آزاداندیشی شیعیان جهان دفاع خواهند کرد.

اصناف و بازاریان لرستان با محکوم کردن این حرکت صهیونیستی آل سعود، پیگیری این موضوع را از مجامع جهانی و بین المللی خواستار بوده و همصدا با تمام مردم ایران اسلامی و شیعیان جهان بر ادامه راه شهیدان کربلا و شهیدان راه حق و آزادی تاکید دارد.

خون شهید نمر باقر النمر بر زمین نخواهد ماند و در آینده ای نه چندان دور رژیم سفاک آل سعود باید جوابگوی خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم باشد.

والعاقبه للمتقین

اتاق اصناف مرکز استان لرستان

چهاردهم دیماه سال ۱۳۹۴