اخبار

بیانیه اتاق اصناف لرستان به مناسبت راهپیمایی ۱۳دی

بسم الله الرحمن الرحیم
سیزدهم دی ماه به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران‌، ولایت‌مداری مردم را به رخ جهانیان کشید و نشان داد توطئه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار که ریشه های آن در اغتشاشات اخیر کاملا مشهود بود در حرکت ملت به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ره به جایی نخواهد برد.
انقلاب شکوهمند اسلامی در مقاطع مختلف دستخوش دشمنی‌ها و تهاجم گوناگون بوده و خدعه بیگانگان، چه به صورت پنهان و یا آشکار در مصاف با انقلاب همیشه در جریان است. آحاد مردم عزیز کشورمان که همواره در مقاطع مختلف به پاسداری و نگهبانی از دستاوردهای بی‌بدیل انقلاب اسلامی پرداخته‌‌اند، در ۱۳ دی نیز با حضوری بیاد ماندنی و گسترده، مهر بطلان بر نا آرامی های اخیر زده و بار دیگر استحکام و اقتدار گفتمان انقلاب اسلامی را نزد جهانیان ارتقا بخشیده و تأکید کردند که در حمایت از انقلاب، یک حقیقت واحد هستند و از ارزش‌های اصیل انقلابی و نظام حاصل از خون شهیدان دست نخواهند کشید.
اتاق اصناف لرستان به نمایندگی از سوی خانواده بزرگ اصناف استان، اعلام می‌دارد در دفاع از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و نخواهد کرد و در برابر توطئه و تهدید دشمنان ملت، در مسیر اعتلا، پیشرفت و آبادانی کشور و در تمامی عرصه‌‌ها خواهد ایستاد.
بیانیه اتاق اصناف لرستان به مناسبت راهپیمایی ۱۳دی

بیانیه اتاق اصناف لرستان به مناسبت راهپیمایی ۱۳دی