اخبار

برند سازی موجب حضور فعال در بازار می شود

مدیر شعبه کارآفرینی و اشتغالزایی بسیج گفت: برند سازی و بسته بندی مناسب می تواند موجب حضور فعال و قوی در بازار شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، علی مینایی در جریان دیدار با رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در خرم آباد افزود: استان لرستان سرشار از استعدادهایی است که با برند سازی و بسته بندی مناسب می توان آنها را به بازارهای مختلف ارائه داد.

وی تصریح کرد: باید با همدلی و همراهی بین بخشی برای تولید و ارائه محصولات متناسب با فرهنگ بومی و محلی اقدام شود و در این راستا محصولات متنوعی در استان ارائه می شود.

وی اضافه کرد: حمایت هایی از صنایع بسته بندی و برند سازی داشته ایم تا به عنوان یک ظرفیت از این فرصت در استان استفاده کنیم و علاوه بر ارائه محصولات در بازارهای مختلف می توان زمینه اشتغال را در رده های مختلف در استان فراهم کرد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی بازاریابی در استان نیز اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده ۷ کارگاه با ۲۱۰ نفر را در راستای بازاریابی و آموزش داشته ایم.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۲۰۰ نفر نیز در همایش و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در همایش شهرستانی شرکت کرده اند و در آینده نزدیک همایش ۱۲۰ نفره در شهرستان پلدختر برگزار می شود.

مینایی در ادامه گفت: به دنبال ایجاد باراچه های دائمی برای ارائه تولیدات داخلی استان هستیم تا مردم بتوانند در این بازارچه ها اشتغالزایی مستمر داشته ایم.

در ادامه این دیدار رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان نیز گفت: در استان لرستان ۵۴ هزار واحد صنفی و در شهرستان خرم آباد ۱۷ هزار واحد صنفی فعال است که با بسته بندی و برند سازی مناسب می توان محصولات مختلف را به بازار ارائه داد.

آرش راشدی افزود: جانمایی و شکل ظاهری زیبا نیز می تواند در بازاریابی و ورود به بازارهای مختلف موثر باشد.

وی تصریح کرد: بایستی با شناسایی ظرفیت های مختلف بسته بندی در استان برای برند سازی و ایجاد نمای ظاهری شکیل برای محصولات استان و ورود به بازارهای مختلف تلاش کرد.

DSCN5927