اخبار

بازدید هیات رییسه اتاق اصناف از شهرک صنوف زاگرس و قاضی خرم آباد

هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان از شهرک صنوف زاگرس و شهرک صنوف قاضی خرم آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، در این دیدار هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان ضمن بازدید از واحدهای صنفی فعال در این دو مجموعه، از نزدیک با مشکلات صاحبان مشاغل فعال در این دو شهرک آشنا شدند.

رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در حاشیه این دیدار با اشاره به اهمیت وجود شهرک صنوف در حاشیه شهرها گفت: وجود شهرک های صنوف می تواند در رفع مشکلات شهری و همچنین ایجاد بستر مناسب برای رفاه شهروندان موثر باشد.

آرش راشدی افزود: انتقال صنوف آلاینده، پرتردد و برخی صنوف مزاحم به شهرک صنوف می تواند در رشد و توسعه مبلمان شهری و زیباسازی محیط شهری موثر باشد و امیدواریم با همکاری اتاق اصناف مرکز استان و اتحادیه های صنوف خرم آباد، واحدهای صنفی آلاینده و مزاحم به این شهرک منتقل تا ضمن رفع آلودگی صوتی در داخل شهر بتوانیم مشکل ترافیک برخی از نقاط شهر را رفع کنیم.

در ادامه این دیدار، هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان ضمن دیدار با مدیران شهرک صنوف زاگرس و شهرک صنوف قاضی خواستار تسریع در رفع مشکلات احتمالی و واگذاری غرفه ها به متقاضیان شدند.

شهرک صنوف زاگرس از سال ۸۶ و با هدف انتقال صنوف آلاینده و شهرک صنوف قاضی در سال جاری و با هدف انتقال صنوف نمایشگاه اتومبیل و عمده فروشان مواد غذایی افتتاح و به بهره برداری رسیده اند.۱۱۱