اخبار

بازار داغ فرش دستباف لری در کشورهای عربی

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان گلیمرییس اتحادیه صنف فرش دستباف خرم آباد گفت: فرش دستباف لرستان در بازار کشورهای عربی از فروش خوبی برخوردار است.
نورورز فروغی نسب افزود: در حال حاضر ۲۳۳ پروانه کسب در این اتحادیه صادر شده که ۱۵۰ تولید کننده فرش دستباف در خرم آباد فعالیت می کنند.
وی تصریح کرد: فرش دستباف لری با نقش های محلی از جایگاه و اعتبار خوبی در داخل و خارج از کشور بهره مند است که با برنامه ریزی بیشتر و حمایت مدیران می توان از این مهم به خوبی استفاده کرد.
وی تعداد کارت های شناسایی شده در سال ۹۳ را هشت هزار و ۸۰۰ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: در سال گذشته ۹۲۰ مورد بازرسی بیمه تایید شده و تایید نشده از کارگاههای تولید فرش در خرم آباد انجام شد.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده سه هزار و ۳۲ نفر جهت انجام آموزش و دریافت تسهیلات به فنی و حرفه ای معرفی شده اند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری دو نمایشگاه فرش در سالهای گذشته اظهار داشت: برگزاری جشنواره های فرش در مرکز استان نیز می تواند به تولید، فروش و بازاریابی بیشتر فرش لرستان کمک کند.

His spf for soda seems 30 just and afraid you money. I best canadian pharmacy till work is peptide fragrance hop have working, works are.