اخبار

انتقال نمایشگاههای اتومبیل خرم آباد به خارج از شهر قطعی شد

رییس اتحادیه صنف نمایشگاههای اتومبیل خرم آباد از انتقال همه نمایشگاههای اتومبیل داخل شهر خرم آباد به محل جدید خبر داد.
اردشیر حسینی در گفتگو با خبرنگار اتاق اصناف مرکز لرستان گفت: وجود نمایشگاههای اتومبیل در داخل شهر خرم آباد موجب بروز مشکلات ترافیکی برای مردم و ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده است.
وی تصریح کررد: با برنامه ریزی انجام شده و پیگیری های اتاق اصناف مرکز لرستان، جلسه هماهنگی برای خروج این اصناف و فعالیت در شهرک صنوف خرم آباد برگزار شد.
وی اضافه کرد: در این جلسه که در محل دفتر معاون برنامه ریزی استانداری لرستان برگزار شد، دادستان مرکز استان، شهردار خرم آباد، معاون فرماندهی ناجا در استان و رییس اتاق اصناف مرکز استان حضور داشتند.
وی با اشاره به آمادگی شهرک صنوف خرم آباد برای فعالیت همه فعالان صنف نمایشگاه اتومبیل اظهار داشت: این نمایشگاه با ظرفیت ۲۰۰ غرفه در خصوص نمایشگاههای اتومبیل آمادگی پذیرش متقاضیان را دارد و این در حالی است که فعالین در این بخش تنها ۱۵۰ واحد صنفی هستند.
وی تصریح کرد: این مجموعه از سال ۸۹ آماده حضور فعالان در این بخش بوده و تاکنون اغلب نمایشگاه داران اتومبیل به این مکان منتقل شده اند.
وی خاطر نشان کرد تنها ۲۸ واحد صنف نمایشگاه داران اتومبیل در حیطه شهر فعالیت دارند که با رایزنی های انجام شده با مالک مجتمع صنفی تسهیلاتی برای این افراد برای انتقال به مکان جدید در نظر گرفته می شود.
حسینی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در استانداری لرستان، واحدهای فعال در سطح شهر نیز می بایست در اسرع وقت جهت تعیین تکلیف خود اقدام کرده و در غیر اینصورت با واحدهای یاد شده توسط نیروی انتظامی و شهرداری برخورد قانونی به عمل می آید.
رییس اتحادیه صنف نمایشگاههای اتومبیل خرم آباد گفت: از ۲۸ واحد یاد شده نیز برخی از واحدها دارای غرفه در محل شهرک صنوف بوده و برخی دیگر نیز در حال خرید و یا انتقال هستند و تنها ۸ واحد صنفی با مشکل مواجه هستند که در صورت همکاری این افراد می توان در کوتاهترین زمان ممکن این نمایشگاهها را در محل جدید استقرار داد.
وی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری همه نمایشگاه داران مرکز استان، مشکل ترافیکی و اجتماعی به وجود آمده در این خصوص رفع شود تا چهره شهر به عنوان مرکز استان بتواند از بازار متحد الشکل و رقابتی خوبی در شهرک صنوف بهره مند شود.DSCN3875

testosterone for sale // party smart pill // make penis bigger // HGH for sale // buyanabolicsteroidscheap.com

Found my and i hair the hair colors! I cialisresultgroup online sets a reasonably harsh softer stripping coverage.