اخبار

انتقاد واحد های صنفی مستقر در شهرک صنوف زاگرس از معایب و مشکلات آن

 

برخی از صافکاران و تعمیر کاران مستقر در شهرک صنوف زاگرس در گفتگو با روابط عمومی اتاق اصناف مرکز لرستان از مهیا نشدن زیر ساخت های اساسی بعد از گذشت ده سال از بهره برداری از این شهرک انتقاد کردند.

آقای اکبر عادلی رییس اتحادیه صافکاران مرکز لرستان که در این شهرک فعالیت میکند عنوان کرد با گذشت بیش از ۸ سال از افتتاح این شهرک تا کنون سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی سالم برای واحدهای صنفی وجود ندارد و مالکین و مستاجران این واحدها با کمبود آب شرب سالم مواجه هستند.

آقای عادلی گفت مراجعه کنندگان و مسافرانی که برای سرویس و تعمیر خودرو به این شهرک مراجعه میکنند جایی برای استراحت نداشته و باید در بلوارها و کوچه های شهرک منتظر باشند.

رئیس اتحادیه صافکاران اضافه کرد: نیمه کاره ماندن اغلب واحدها و بدهکاری واحدها به بانک از جمله مشکلات موجود در این شهرک است که تاکنون این موضوع چندین بار به مسوولین شهرک صنوف زاگرس اطلاع داده شده و تاکنون اقدامی انجام نشده است همچنین عدم وجود سند مالکیت نیز از جمله مشکلاتی است که موجب شده تا مالکین این واحدها نتوانند از تسهیلات بانکی و یا دیگر شرایط بهره‌مند شوند.

وی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری اتاق اصناف مرکز استان، اتحادیه‌های صنفی و مدیریت شهرک صنوف زاگرس این مشکلات در اسرع وقت رفع شده تا مالکین و صاحبان مشاغل با آسودگی خاطر در این شهرک حضور یابندتا شرایط برای انتقال ما بقی صنوف آلایند ه‌ای که در سطح شهر هستند فراهم شود .

 

وی در پایان احداث و ایجاد فضاهای عمومی همچون مسجد ، فضای سبز  ، بانک و سرویس های بهداشتی در شهرک را جزء تعهدات متولی شهرک دانست و از مسولین درخواست کرد ضمن برخورد با متولیان شهرک از آنها بخواهند  که برابر یک برنامه زمانبندی شده این فضاها ایجاد شوند همچنین در بحث جمع آوری زباله ها و انجام امور خدماتی شهرک انتظار داریم هر چه زودتر هیأت امنا اقدام به انعقاد قراردادی با شهرداری و سازمان بازیافت نماید.

.