اخبار

انتخابات صنوف و نتایج

دهم خردادماه ۹۵ /خرم آباد/ مسجد توتونچی بازار
از ساعات اولیه صبح جمعیت زیادی از کسبه صنف خواروبار فروشان برای انتخاب هیئت رئیسه اتحادیه خواروبار فروشان در مسجد توتونچی بازار(میدون گپ) جمع شده بودند. هرکس نامی را در ذهن داشت و انتظاری.
برخی دوام نیاورده و فکر و حرف دلشان را برزبان میآوردند و نام کاندید مورد نظر خود را تبلیغ میکردند.
به علت فضای محدود و کثرت جمعیت حضار از اوضاع شاکی شده و شروع به اعتراض کردند .این اعتراض تا جایی ادامه یافت که راشدی رئیس اتاق اصناف و هیئت همراه وارد جمع شده و بلافاصله به کمک نفرات اجرایی برای سرعت بخشیدن به راه افتادن کار حضار شتافتند. با حضور اعضای اتاق اصناف و نمایندگان اماکن نیروی انتظامی نظمی قابل قبول بر جمع حاکم شد. انتخابات در سلامت کامل و با نظارت اعضای اتاق اصناف و نیروی انتظامی تا بعدظهر همان روز ادامه یافت اما به دلیل نرسیدن رای دهندگان به حدنصاب یک سوم انتخابات به دور بعدی کشیده شد.
انتخابات اتحادیه موسسات اتوموبیل کرایه ای دوازدهم خردادماه سالن همایشهای اداره امور مالیاتی برگزار گردید .
حضور اکثریت صاحبان واحدهای صنفی باعث پرشورتر شدن این انتخابات شد. رحیمی مسئول آموزش اتاق اصناف پس از برگزاری انتخابات با تاکید بر سالم برگزار شدن انتخابات بر نظارت و وجود سیستم الکترونیکی انتخاب روسای اتحادیه ها و درنتیجه انتخابی کامل و بدون نقص تاکید کرد.
در ادامه و اعلام نتایج، آقایان :
سیروس محسن زاده بعنوان رئیس/ محسن ولیخانی چگنی نایب رئیس اول/ عصمت اله راد نایب رئیس دوم و نفرات بعدی آقایان امید سپهوندی، بهمن دریکوند و مصطفی مقلدی بعنوان بازرس اتحادیه منتخب شدند.
راشدی رئیس اتاق اصناف از سلامت انتخابات اظهار رضایت کرد و افزود: حضور بازاریان و کسبه در چنین برنامه هایی، نشان از شعور و فهم بالای اهالی بازار در اهمیت دادن به پیشرفت و سرنوشت مطلوب شغلی خویش است. و ازآنجاکه بازار قشر تاثیر گذار در جامعه میباشد، این آگاهی را میتوان نویدبخش آینده ای روشن برای اقتصاد بازار و بازاریان دانست.