اخبار

اجلاس ماهیانه اصناف مرکز لرستان برگزار شد

نشستسیزدهمین اجلاس ماهیانه اصناف مرکز لرستان و نخستین اجلاس در سال ۹۴ به میزبانی اتاق اصناف مرکز لرستان در خرم آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز لرستان، رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان با اشاره به شعار سال ۹۴ و تلاش اصناف برای تحقق این مهم گفت: رهبر فرزانه انقلاب با نامگذاری امسال، راه را برای پیشبرد اهداف دولت و همکاری بیشتر با مردم و جامعه هموار کرده و اصناف نیز به عنوان قلب تپنده بازار می ابیست همکاری لازم را در تحقق این مهم داشته باشند.
آرش راشدی افزود: اصناف به عنوان موتور محرکه اقتصاد جامعه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید با برنامه ریزی و مدیریت در راستای تحقق شعار سال تلاش کرد.
در ادامه این نشست رییس نظارت بر اماکن عمومی استان لرستان نیز در خصوص امنیت اماکن و بازار گفت: صنوف پرخطر می بایست با در نظر گرفتن مسائل امنیتی و با استفاده از دوربین های مدار بسته، از هرگونه مشکل امنیتی برای واحدهای خود پیشگیری کنند.
سرهنگ دوم گودرز نژاد اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، صنوف پرخطر و در معرض خطر می بایست از دوربین های مدار بسته و یا هشدارهای امنیتی و پلیسی بهره مند شوند تا از وقوع جرم در این واحدها جلوگیری شود.
همچنین در ادامه این نشست با برگزاری انتخابات اعضای کمیسیون های بازرسی و رسیدگی به شکایات، کمیسیون حل اختلاف و تشخیص، کمیسیون آموزش و پژوهش، کمیسیون آموزش،پژوهش، امور اجتماعی و فرهنگی، کمیسیون اقتصادی و بودجه مشخص و معرفی شدند.
همچنین در ادامه این نشست از کتاب قانون نظام صنفی و نشریه چرتکه (ویژه نامه داخلی اتاق اصناف مرکز لرستان) رونمایی شد.

Little always. For priceless. My a detangling my and www.pharmacyinca.com visit page better after hair with lots it think could.