اخبار

آمادگی اتاق اصناف مرکز لرستان برای همکاری با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان از آمادگی همکاری این اتاق با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان لرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان لرستان، آرش راشدی در جریان دیدار دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در محل اتاق اصناف خرم آباد افزود: اتاق اصناف مرکز استان لرستان آمادگی دارد تا در راستای برنامه های آموزشی و فرهنگی و همچنین تبادل اطلاعات و همکاری برای بهبود افراد تحت درمان ستاد هماهنگی اقدام کنند.
وی تصریح کرد: اعتیاد به عنوان یک بلای خانمانسوز باید با همکاری بین بخشی همه دستگاهها و نهادهای دولتی و خصوصی ریشه کن شود و اتاق اصناف مرکز لرستان نیز آمادگی دارد در حد توان خود برای این مهم اقدام کند.
وی اضافه کرد: خیرین بازار و اصناف نیز می توانند در این مهم همکاری داشته باشند که این همکاری نیازمند برنامه ریزی و هدفمند کردن کمک های انسان دوستانه خیرین است.
دبیر شورای هماهنگی اتاق اصناف مرکز استان لرستان نیز گفت: مراکز درمانی و حمایتی برای مبارزه با مواد مخدر در استان فعال هستند که با هماهنگی این ستاد اقدامات گسترده ای در این راستا شده است.
غلامرضا آقامیرزایی افزود: بازاریان و اصناف می توانند با کمک های انسان دوستانه خود در راستای امرو خیریه به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کمک کنند تا در راستای بهبود افراد تحت پوشش گامهای گسترده بیشتری برداشته شود.

DSCN5976